Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

У кожного речення має бути граматична основа, але її форма варіативна. Деякі речення мають як підмет, так і присудок. Інші мають лише один із цих елементів. Складні речення мають дві граматичні основи, які можуть бути пов’язані між собою за змістом, але залишаються незалежними, і тому їх можна розділити за наявності такого бажання. Ця вправа тренує вміння розпізнавати складні речення серед великої кількості інших варіантів, іноді дуже схожих. Перед учнем міститься набір речень. Деякі з них є складними, інші — прості, але ускладнені чимось, наприклад, дієприслівниковим зворотом. Іноді там можуть перебувати речення, що мають однорідні підмети або присудки. Вони залишаються простими, адже однорідні члени речення пов’язуються з одним і тим самим словом (однорідні присудки — з одним підметом і навпаки), тоді як кожна граматична основа складного речення є самостійною. Дитина аналізу кожне речення, виділяючи складні. Деякі з них можуть бути частково неповними, скажімо, складне речення містить підмет і присудок у одній частині й лише присудок або лише підмет у іншій. Але це не однорідні члени речення, бо між ними немає прямого зв’язку.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
С.2
Розпізнаємо складні речення
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися