Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Складні слова досить розповсюджені в українській мові та трапляються в різноманітних текстах. Ці слова зовсім не обов’язково є великими, досить часто вони значно коротші, ніж звик учень, працюючи зі складними випадками мовних одиниць, що об’єднують два корені або дві основи. Подана вправа підтверджує це твердження, адже в процесі її виконання дитина займатиметься з текстами, що розповідають цікаві факти про скарби України. Йде мова про важливі для культури нашого народу знахідки, коштовності та пам’ятки давно минулих часів. На кожному етапі перед учнем міститься інший такий пізнавальний текст, що дозволяє розширити світогляд та поглибити знання учня власної історії. У тексті є складне слово, яке пишеться неправильно. Учень має знайти та виділити його або їх. Здебільшого беруться слова, які учень уже звик писати за правилами, тому помилку дитина знайде легко, і відкриттям стане, вірогідно, не те, як потрібно писати це слово, а те, що воно взагалі належить до складних.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Б.14
Шукаємо неправильно записані слова
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися