Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Досі дитина працювала зі складними словами, не розподіляючи їх на різні частини мови. Крім того, більшість із них були іменниками, які містили в собі кілька коренів або основ, завдяки чому були більш повними та могли замінити ціле словосполучення. Складні слова, однак, можуть належати до інших частин мови, що підтверджує ця вправа, у процесі виконання якої дитина працюватиме з прикметниками, що містять два корені або дві основи. Дитина має скласти в прикметник пару іменників. Зробити це значно простіше, ніж здається на перший погляд. Поєднання двох коренів або основ відбувається так само, як і в іменниках, і єдина відмінність — особливе закінчення складного слова, типове для мовних одиниць, що означають характеристику предметів та явищ. Наприклад, слова «Південна Африка» можна перетворити на «південноафриканський», поєднавши корені та додавши закінчення «-ий». Коли школяр вписує в каркас складний прикметник, то проходить на новий етап до іншого подібного випадку, спільність яких робить завдання досить простим для виконання.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Б.12
Утворюємо складні прикметники
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися