Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Числівники можна розділити на дві великі групи: кількісні та порядкові. Перші означають кількість предметів, а другі — порядок при лічбі. Правила їхнього відмінювання відрізняються, і в процесі виконання цього завдання дитина тренуватиметься лише відмінювати кількісні числівники.

У формулюванні завдання вказується число в цифровому вигляді. Дитина має згадати правопис цього числівника та вписати в каркас його відмінкових форм правильні закінчення. Форми відповідно до відмінків надаються нижче в спеціальній робочій зоні, що виглядає як шкільна дошка з уже вписаними словами, до яких треба дописати лише закінчення. Дитина аналізує числівники, після чого вписує в порожні клітинки відповідні морфеми, узгоджуючи їх із питанням, на який відповідає той відмінок, який опрацьовує школяр.

Ця вправа надає учню практику у відмінюванні кількісних числівників, дозволяючи запам’ятати типовий набір закінчень для різних відмінків залежно від слів.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
К.3
Відмінюємо кількісні числівники
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися