Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

    Урок «Встановлюємо відповідність» відкриває вивчення розділу «Прикметник». Основною його метою є знайомство учня з темою «Розряди прикметників за значенням». В українській мові всі прикметники поділяються на три великі групи: якісні, відносні і присвійні. Вміння визначати, до якої з груп належить той чи інший прикметник, і тренує даний урок.

    На екрані дитина бачить білий фон, на якому у стовпчик розташовані назви всіх трьох розрядів. Навпроти їх у хаотичному порядку знаходяться словосполучення, де кожний прикметник належить до якогось із розрядів. Учень має поміняти місцями словосполучення таким чином, щоб  прикметник у словосполученні відповідав розряду, який розташований навпроти нього.

    Щоб звіритись з теорією,  дитина має можливість скористатись підказкою. Попереду розрядів розташовані знаки питання у кругах. Натиснувши на круг, учень побачить відповідне правило в додатковому вікні.

    Оформлення уроку мінімальне, щоб не відволікати дитину від вивчення нової інформації.

    Отже, виконуючи це завдання, учень ознайомиться з поняттям розряду, навчиться застосовувати його на конкретних прикладах. Оскільки в кожному слайді наявні словосполучення зі всіма розрядами, то дитина також  поступово буде звикати «на око» бачити різницю між такими прикметниками.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
И.1
Встановлюємо відповідність між прикметником і розрядом
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися