Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Сполучник є службовою частиною мови, яка використовується для того, щоби поєднувати слова в реченні та цілі речення в складі більших конструкцій. Йти мова може як про складні речення, де є кілька простих, так і про фрази в тексті. В одному реченні сполучників може бути кілька, і вони можуть використовуватися з різними цілями. У процесі виконання цього завдання школяр тренуватиметься шукати лише ті сполучники, що поєднують прості речення в складному. На екрані перед дитиною міститься зображення речення, яке має, як мінімум, дві граматичні основи. Речення цікаве й пізнавальне, тож, рухаючись між рівнями, дитина кожного разу дізнаватиметься щось нове. У реченні завжди є кілька сполучників, але виділити учень має лише ті, що пов’язують прості речення, ігноруючи сполучники між однорідними частинами речення тощо. Знайти потрібні слова легко: необхідно виділити прості речення і вже після цього — знайти слова, які втілюють смисловий зв’язок між ними. Сполучники не завжди перебувають лише там, де закінчується перше й починається друге просте речення, і ця вправа дає дитині це зрозуміти.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
С.7
Вибираємо сполучники, які з'єднують частини речень
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися