Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Числівник — іменникова частина мова, що споріднює їх з іменниками, прикметниками та займенниками. Тож не дивно, що числівник має деякі граматичні категорії, спільні для всіх цих частин мови. Наприклад, числівники змінюються за відмінками. У процесі виконання цього завдання дитина тренуватиметься визначати відмінок числівників (в тому числі і складних) у тексті.

Перед учнем міститься текст, де є числівник. На кожному етапі текст інший, але всі вони розповідають якісь цікаві факти, де фігурують числа, а важливу частину повідомлення займає кількість описаних предметів. Під текстом міститься дві робочі зони, які названі відповідними відмінками. Школяр знаходить числівник і визначає його відмінок, поставивши до нього потрібне питання. Те, яке питання слід ставити, визначається за допомогою як морфемного аналізу, так і контексту. Після цього числівник потрібно перенести у відповідну робочу зону.

Ця вправа дозволить учню краще орієнтуватися в темі відмінювання числівників, що корисно як для більш повного знання цієї граматичної категорії, так і для використання цієї частини мови в спілкуванні.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
К.1
Визначаємо відмінок числівника
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися