Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

У разі написанні складних слів треба зважати на наявність певних тонкощів, наприклад, враховувати правила й норми фонетичного поєднання або використання слів, що пишуться з великої літери. Відтак у кожному випадку написання разом або через дефіс, є свої тонкощі та винятки. У процесі виконання цього завдання дитина познайомиться з ними та навчиться знаходити слова, що виділяються серед подібних завдяки особливостям правил поєднання слів і коренів. Перед учнем міститься зображення трьох груп слів, що відрізняються між собою за написанням. Усі слова складні, але серед них є ті, що пишуться через дефіс, разом або мають інший особливий елемент, наприклад, апостроф. У кожній групі кілька слів, але серед них є таке, що знаходиться не на своєму місці. Під групами слів плавають русалки, які намагаються знайти це зайве слово, і завдання, що ставиться перед дитиною, полягає в тому, щоби допомогти їм, проаналізувавши кожне слово згідно з правилами групи, до якої воно належить. Наприклад, якщо перший корінь закінчується приголосним, а другий починається не з йотованого голосного, то апостроф є зайвим.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Б.10
Знаходимо зайві слова із частинами пів- і напів-
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися