Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

    Урок «Знаходимо зайвий прикметник» продовжує вдосконалювати навички учня у вмінні визначати розряд конкретного прикметника, тобто належить він до якісних, відносних або присвійних. Але тепер дитина має визначити зайве словосполучення. З прикметником, який не належить до певного розряду. Варто бути уважним, бо кожного разу буде нове завдання.

    Урок має цікаве оформлення. Цього разу учень буде допомагати гному написати потрібне словосполучення на сувої. Дитина має вибрати одне словосполучення з чотирьох, розташованих під ним. Коли учень натисне на потрібне словосполучення, воно з’явиться на сувої. Вибирати треба уважно, бо відповідь приймається одразу після натискання.

    Впродовж уроку від слайду до слайду змінюються картинки. Це зроблено не просто так: в картинках міститься підказка, яке саме словосполучення треба вибрати. Це має полегшити учню завдання, оскільки тема нова.

    Отже, виконуючи завдання цього уроку, дитина вдосконалює свої навички визначати розряд прикметника, співвідносити теорію з практикою, також вчиться бути уважною і концентруватися на конкретній задачі.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
И.3
Знаходимо зайвий прикметник
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися