Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

    Якщо під час виконання попереднього завдання акцент робився на самостійному підборі префіксів, то ця вправа – навпаки, дає дитині можливість вибрати один з кількох варіантів.

    На екрані перед учнем міститься каркас слова, де є корінь, суфікс, закінчення – загалом вся основа, окрім закінчення. Однак, бракує префікса, який доповнює слово та надає йому саме те лексичне значення, яке потрібно. Особливість цього слова в тому, що з усіх варіантів префіксів лише один підходить для даного слова. Всі інші не підходять не лише з лексичної точки зору, а й тому, що не існує форми слова з такою основою та таким префіксом. Наприклад, слово «розквітнути» з префіксом «роз-». Префікс «без-» не підходить, адже нема слова «безквітнути». Таким чином, варіант відповіді є відносно очевидним. Все, що треба зробити учневі для того, щоб успішно виконати це завдання, це просто підставити по черзі кожен варіант з префіксів. Знайшовши правильний, школяр проходить на наступний етап завдання, де треба виконати аналогічний набір дій.

    Вибір префіксів здійснюється досить просто, однак перевірка знань не є метою даної вправи, тож вона і не має бути складною. Натомість учню надається ряд слів (по одному на рівень), де саме префікс грає вирішальну роль у формуванні кінцевого значення, а тому важливо запамʼятати ці слова і ці префікси, які є обовʼязковими для них. В майбутньому школяр, зіштовхнувшись з одним з таких слів, буде розуміти, чому саме цей, а не якийсь інший префікс, містяться у ньому. А візуальний ряд вправи, який доповнюється малюнками, лише посилює цікавість до завдання.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Г.3
Вибираємо префікс
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися