Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

      Дитина за допомогою попереднього завдання вже переконалась у тому, що більшість речень без прикметників не можна вважати повноцінними та цілісними, адже роль слів, що належать до даної частини мови, не можна недооцінювати, вважаючи їх лише додатками до іменників. Цього ж разу учень тренуватиметься працювати з реченнями, для яких прикметники є якщо не центральними одиницями (синтаксично все ж центром речення є підмет та присудок, які традиційно є іменником і дієсловом), то як мінімум вкрай важливими для правильного розуміння всієї фрази.

    На екрані перед учнем міститься зображення одного такого речення на кожен рівень завдання. Воно є неповним, адже у ньому бракує як раз прикметника, викинути який без зміни змісту речення неможливо. Під малюнком, де це речення зображено, є кілька варіантів прикметників, які претендують на місце в реченні. Малюнок зображує те, що в цьому реченні повідомляється, тож ілюстрація завжди є яскравою та багатоелементною і змінюється з кожним етапом завдання.

    Важливий нюанс при виконанні вправи полягає у тому, що варіанти прикметників є підходящими для речення як граматично, так і лексично – при чому всі. Однак, правильним є лише один варіант. Як же його вибрати? Школяр, читаючи речення, має зрозуміти, на чому саме робиться акцент, що наголошує прикметник. Якщо в реченні, скажімо, описується лелека, то про нього можна сказати і що він двоногий, і що він двокрилий, і що він білокрилий (всі ці слова – прикметники), однак, традиційно опис цього птаха містить акцент саме на кольорі його крил, що є важливим нюансом сприйняття лелеки як птаха-символу. Таким чином, вибираючи правильний прикметник, учень краще розуміє тонкощі вживання слів, які входять до складу цієї чатсини мови. 

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Й.9
Доповнюємо речення ознакою
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися