Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

    Дитина вже знає, яке значення мають прикметники та яку роль відіграють у тексті. Вони використовуються для опису предметів та для того, щоб показати їхню приналежність до когось або до чогось, при чому прикметники не просто приєднуються до іменників, а є важливим доповненням до всього тексту. Однак, ця вправа робить акцент на іншій стороні вивчення даної частини мови, а саме – на питаннях, на які відповідають прикметники. Головні питання, які можна знайти у визначенні прикметника, це «який?» та «чий?», але тут є важливий нюанс: те, яку форму приймають питання, залежить, звісно, від граматичної форми прикметника. У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься саме у підборі правильно питання до слова.

    На екрані перед учнем міститься зображення малюнка. Він передає певний простий сюжет, і у ньому досить гармонійно вписано те чи інше слово – іменник, який називає певний предмет або явище. Під ним є варіанти прикметників, які описують цей предмет. Граматично вони правильно повʼязані, зокрема, узгоджуються за родом, числом та відмінком. Завдання, яке ставиться перед учнем, полягає у тому, щоб підібрати з-поміж варіантів, що вказані під робочою зоною, питання, яке було б повʼязано саме з іменником. Варіанти прикметника відповідають на це питання. Наприклад, якщо один з персонажів думає про квітку, то, знаючи, що вона описується словами «гарна» або «пахуча», залишається лише підібрати питання, для якого ці прикметники є відповіддю, тобто «яка?». Коли школяр вибирає потрібне питання, то проходить на наступний етап завдання, де треба буде виконати аналогічну послідовність дій. Завдяки цій вправі учень розуміє, як питання прикметників та вони самі повʼязані між собою граматично.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Й.10
Підбираємо питання до ознаки
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися