Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

    У ході виконання даного завдання дитина тренуватиметься в опрацюванні граматичних форм іменників. Відмінки не будуть названі у завданні. Натомість акцент робиться саме на практиці відмінювання, де головним є те, щоб форма іменника дійсно підходила до контексту, і це слово відповідало на правильні для цілісності фрази питання.

    На екрані перед учнем міститься зображення речення – нового для кожного наступного рівня завдання. Речення є неповним, однак сюжетно змістовним, і до того ж воно завжди супроводжується якісними й деталізованими ілюстраціями, котрі яскраво зображують те, про що йдеться. Отже, школяр читає текст та розуміє, яке саме слово є пропущеним. Ним є завжди іменник. Під реченням є кілька варіантів, серед яких є один, котрий слід перемістити у порожню ділянку в реченні. Ці варіанти представляють форми одного й того самого слова в різних відмінках. Здебільшого є всі або більшість відмінків, тож школяр може легко співвіднести ці форми слова з вже відомими йому граматичними категоріями даного виду слів.

    Отже, учень визначає, яка з форм слова підходить до контексту, вибираючи саме за комбінаторністю: іменник має поєднуватись з іншими словами в реченні граматично та лексично. Коли дитина вибирає правильний варіант слова, то проходить на новий етап завдання, де треба виконати аналогічний набір дій. При цьому учень самостійно співвідносить слова з відмінками, згадуючи, на які питання відповідає кожен. Таким чином, завдяки цій вправі школяр може на практиці побачити користь від навичок відмінювання.

Теги

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ї.4
Підбираємо влучний іменник
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися