Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

    У ході виконання цього завдання учень буде опрацьовувати тему зміни відмінкових форм прикметників без тих підказок, що супроводжувати виконання подібних завдань досі. Перше, що кидається в око – відсутність контексту. Цього разу вже не буде ані іменника, за яким можна орієнтуватись при виборі відмінків або морфем, ані активних кнопок, натискання на які викликає потрібні питання.

    На екрані міститься зображення центрального персонажа – нового для кожного етапу. Цей образ відразу привертає увагу та служить для посилення інтерактивності завдання. Малюнок містить велику кількість деталей та зображений у приємному стилі. У образ цього казкового героя вдало вписано місце для того чи іншого слова. Якого саме? Над малюнком міститься формулювання завдання, де називається відмінок, форму якого має прийняти потрібний прикметник. Набір варіантів міститься під малюнком. Учень аналізує кожне слово по черзі, шукаючи, яке з них дійсно має форму того відмінку, якого треба. Коли школяр, керуючись знанням питань відмінків, знаходить потрібний варіант, то вибирає його та переміщає до малюнка. Після цього проходить на наступний рівень завдання, де треба аналогічним чином опрацювати новий набір слів.

    Варіанти слів різні не лише граматично, а й лексично, тож учень має змогу подивитись на те, як відповідні морфеми, повʼязані з тими чи іншими відмінками, знаходяться своє втілення в різних словах. При цьому дане завдання стимулює аналітичне мислення, памʼять та робить особливий акцент на самостійності дитини, адже школяр сам проводиться всі кроки, присвячені аналізу відмінкової форми прикметників. 

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Л.5
Вибираємо прикметник у певному відмінку
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися