Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

    Прикметники – самостійні слова, які означають ознаку предмета, тож вони використовуються для того, щоб описувати те, що називають іменники. При цьому різноманіття виразних засобів української мови  велике і так підходить до образного сприйняття, що зі словами прекрасно можна грати, проявляючи творчий підхід у мовленні. У випадку з прикметником ці можливості виражаються в тому, що один і той самий прикметник цілком можна використати для опису абсолютно різних обʼєктів. Інколи для цього треба використати прикметник у переносному значенні, а інколи навіть у прямому одне й те саме слово може описувати зовсім не схожі обʼєкти. Тож за допомогою самих лише прикметників не можна називати обʼєкт, хіба що завдяки контексту стає зрозумілим, про що йде мова, а самих цих прикметників досить багато, щоб стало зрозуміло, про що йде мова. У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься вибирати спільні ознаки різних предметів, тобто підбирати прикметники, що за лексичним значенням цілком підходять до зовсім різних обʼєктів опису.

    На екрані перед учнем міститься зображення малюнку, де є обидва ці предмети. Вони називаються у формулюванні завдання, котре знаходиться над ілюстрацією. А навколо цього малюнка знаходиться досить великий набір прикметників. Деякі цілком підходять для опису лише одного з цих обʼєктів, але деякі – і для опису їх обох. Дитина має підібрати прикметники, які вдало описують обидва предмети, не дивлячись на очевидні розбіжності між ними. Коли учень вибере всі такі прикметники, то пройде на новий етап до іншої пари малюнків та нового набору слів для опису зображених предметів. Таким чином, школяр розуміє, що описані ними якості можуть бути притаманні різним предметам навколишнього світу.  

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Й.3
Вибираємо спільні ознаки
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися