Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

    Ця вправа присвячена вивченню суфіксів, як і дві попередні. Однак, формат подання інформації і мета її виконання істотно відрізняються від того, з чим досі працював учень в рамках цієї теми.

    На екрані перед учнем знаходиться зображення певних предметів. Ці малюнки є першим, за що хапається око дитини. Група предметів підписана. У цьому слові учень має знайти суфікс. Однак, замість того, щоб виділяти його прямо там, безпосередньо у слові, слід вибрати один з варіантів суфікса. Серед них є й корінь, і справжній повний суфікс, і певна його частина. Школяр аналізує слово, розуміючи, який у ньому корінь, і варіанти відповіді можуть бути підказкою й на цьому етапі. Далі залишається, визначивши закінчення виділити суфікс. Коли учень вибирає варіант, який вважає правильним, то проходить на наступний етап завдання до аналогічного слова з новими варіантами відповіді.

    Те, що варіанти суфіксів знаходяться окремо, є важливим для вивчення теми, адже насправді, хоча суфікси виглядають дещо більш гармонійними морфемами. Префікс «пре-», скажімо, легко уявити в абсолютно різних словах, тоді як той чи інший суфікс сприймається як морфема, властива саме цьому конкретному слову, де ця частина є. Завдяки виконанню цього завдання дитина, стикаючись з однаковими суфіксами в різних словах, зрозуміє їхню універсальність. Крім того, вміння  працювати з суфіксами набуде більш високого рівня завдяки досвіду, який вона отримає, рухаючись з рівня на рівень у цій вправі.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ґ.3
Вибираємо суфікс
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися