Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Десятковий дріб – це не окремий, абсолютно самодостатній вид чисел, який принципово відрізняється від всіх інших і не має з ними прямого звʼязку. Десятковий дріб насправді – лише інший формат зображення дробів, в яких знаменник є круглим числом з одиницею у якості єдиної значущої цифри. В залежності від знаменника змінюється й те, де саме знаходиться число після коми. Наприклад, якщо у знаменнику «10», а у чисельнику «4», то у форматі десяткового дробу він буде мати такий вигляд: «0,4». Не дарма ж кажуть «нуль цілих та чотири десятих». Відтак, якщо у знаменнику «100», то це же самий дріб виглядатиме так: «0,04». У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься порівнювати десяткові дроби та звичайні. На екрані перед учнем міститься пара дробів – нова для кожного наступного етапу завдання. Перший дріб є десятковим, другий – звичайним. Між ними міститься порожня клітинка, яку треба заповнити відповідним знаком: «більше» або «менше». Орієнтуватись необхідно за знаменником, порівнюючи з ним чисельник. Наприклад, якщо чисельник – це число «30» при знаменнику у «100», то виглядатиме цей дріб так: «0,30», але оскільки останній нуль писати не треба, то просто «0,3». Правильно перетворивши (подумки) десятковий дріб на звичайний, дитина має порівняти його з іншим. Коли дитина ставить у порожню клітинку потрібний знак, то пройде на наступний етап завдання, де дроби будуть вже іншими. Кожен етап супроводжується малюнками, які, хоча й не повʼязані з математикою, значно посилюють цікавість дитини до виконання вправи.  

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
П.16
Порівняння десяткового і звичайного дробу
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися