Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Ця вправа не просто виводить вміння дитини швидко шукати відповідь на питання на новий рівень, а й узагальнює всі математичні знання та всі навички роботи з різними діями і великим числами. На кожному етапі вправи перед учнем нова коротка задачка. Вона не має сюжет: просто є питання з числами, яке треба вирішити. В залежності від того, який саме етап проходить учень, це питання може представляти з себе простий приклад, який сказано розвʼязати, чи питання про навколишній світ, скажімо, про переведення кілограмів у грами. Завдання, яке ставиться перед учнем, полягає у тому, щоб знайти відповідь на питання кожного рівня як можна швидше. Для цього дитина має уважно прочитати питання, щоб зрозуміти, що від неї хочуть цього разу. Ця вправа протиставляється більшості попереднім, адже вона не присвячена одній дії тощо. Минулі завдання мали на меті закріпити знання дитини тільки по якійсь одній темі (на різних етапах змінювалися числа, сюжет задачок, але не дія, яку треба було виконати), тоді як це узагальнює все, що учень вивчив протягом даного курсу. Оскільки акцент робиться на швидкості, то, якщо дитина знаходить та вписує у порожню клітинку під задачкою саме правильну відповідь, дитина стає більш впевненою у використанні здобутих навичок, а це дуже важливо. А різноманіття завдань, які змушують пригадати давно пройдені теми або ж тільки вивчений матеріал посилюють інтерес дитини до завдання і цікавість до того, що чекає на наступному етапі. При цьому кожне завдання супроводжується своїм малюнком для урізноманітнення візуального ряду вправи.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ф.6
Бліц на запис результатів
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися