Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Знайти точний час для певної події або дії є досить важливим у повсякденному житті вмінням. У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься робити це, знаходячи частини часу для певних його відрізків правильно та швидко, а також різними способами. Це дозволить їй у майбутньому краще розпоряджатись часом, а також натренує математичні навички. На екрані перед дитиною міститься дробове значення певної одиниці часу. Наприклад, одна друга години чи дві третини місяця. Під цим виразом є кілька варіантів того, як цей проміжок часу можна виразити інакше, у менших одиницях, проте більш точно. Для того, щоб зробити це ефективно та правильно, учень має згадати, на скільки та на які частини поділяється та одиниця часу, з якою вона працюватиме наразі. Наприклад, у 1 годині є 60 хвилин. Якщо треба знайти дві третини від години, значить ці 60 хвилин треба розділити на число у знаменнику дробу, тобто на трійку, а потім з цих двох частин взяти дві – за числом, вказаним у чисельнику. В результаті дві третини години – це сорок хвилин. Вибравши з-поміж кількох варіантів, що знаходяться під завданням, один правильний, учень пройде на наступний етап завдання, де треба буде виконати аналогічні дії з іншими одиницями виміру часу або просто з іншим дробом для обчислення. Таким чином, на кожному етапі учень виконуватиме не одну, а, як мінімум, дві взаємоповʼязані математичні дії, завдяки яким в майбутньому запамʼятає, як саме знайти та назвати частини тієї чи іншої одиниці виміру часу. 

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Й.3
Частини часу
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися