Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Гроші є досить корисним та зручним тренажером для відточення математичних навичок. Зокрема з грошовими сумами можна виконувати різні дії: віднімання й додавання, які, зокрема, є найпопулярнішими, адже саме їх здебільшого і треба виконати під час купівлі предметів, складаючи загальну вартість всіх товарів, які людина купує у магазині. Відняти від загальної суми вартість якогось предмету теж буває необхідно досить часто. Отже, це завдання присвячене виконанню математичних дій з цінами на предмети. На екрані перед учнем на кожному етапі міститься дві суми грошей, між якими є відповідний математичний знак: «плюс» для додавання та «мінус» для віднімання. Завдання, яке ставиться перед дитиною, полягає у тому, щоб знайти результат цієї дії, вписавши його у порожні клітинки під цими грошовими сумами. Оскільки у одній гривні сто копійок, це завдання можна сприймати просто як додавання та віднімання три- та чотирицифрових чисел, де копійки розглядаються як цифри у розряді одиниць та десятків, а гривні – у розряді сотень та тисяч. Коли учень вписує у порожні клітинки результат своїх обчислень, то проходить на наступний етап завдання, де треба буде виконати аналогічні дії вже з іншими сумами грошей. Ця вправа не лише тренує, власне, математичні здібності, а й вказує дитині, як ці навички використати у житті. Чим краще учень засвоїть принципи рахування грошей, тим ефективніше він буде з ними працювати.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
І.3
Дії з грошовими сумами
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися