Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Ця вправа продовжує низку завдань, які тренують дитину правильно множити цілі числа на дроби. Загальне правило учень вже мав засвоїти: ціле число треба множити тільки на чисельник, залишаючи знаменник без уваги. Результат множення цілого числа та дробу – це теж дріб, знаменник якого є таким самим, як у множника-дробу, а чисельник – добуток цілого числа та чисельника множника. У ході виконання цього завдання дитина використовуватиме на практиці ці знання. На екрані перед учнем міститься математичний приклад з дією множення – новий для кожного етапу вправи. Завжди один з множників є цілим числом, іншим є дріб. Варіанти відповіді знаходяться під прикладом. Дитина вибирає той, який є правильним, після чого проходить на наступний етап, де треба буде виконати аналогічні дії, але вже з новим подібним виразом. Всі варіанти відповіді мають однаковий – і правильний – знаменник, тож дитина просто перевіряє свої навички множення. Головне – звикнути працювати з дробами і не забувати, як саме вони взаємодіють з цілими числами. Тоді ця вправа стане для учня досить легкою, адже числа в знаменнику відносно невеликі, як і цілі числа.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
О.5
Добуток дробів та цілого числа
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися