Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Виконуючи різноманітні математичні приклади, дитина вже звикла до того, що знак рівності – просто символ, що відділяє ту частину виразу, де треба виконувати певні дії від тої, куди треба вписати результат цих дій. Проте насправді цей символ має сприйматись буквально, як і символи, які означають нерівності. Вирази, котрі містять саме знаки «більше» або «менше» відрізняються від прикладів зі знаком «дорівнює» меншою конкретизацією результатів певної дії. У ході виконання цього завдання дитина переконається в цьому на прикладі виразів з дією додавання. На екрані перед учнем міститься нерівність з дією додавання – нова для кожного наступного етапу завдання. Вона має формат рівняння: один з доданків замінено буквою, тоді як результат нерівності вже є відомим. Важливо, щоб учень усвідомив: якщо додавання двох чисел не має дорівнювати певному конкретному числу, а має бути лише більше або менше від нього, то на місце буквеного знаку можна помістити не один варіант числа, а відразу кілька. Щоб переконатись у цьому, учень може підставити замість літери всі варіанти відповіді по черзі, після чого обчислити – чи дійсно нерівність є правильною. Учень переконається у тому, що деякі варіанти не підходять, але водночас підходящими є відразу два-три числа. Вибравши саме їх, учень проходить на наступний етап вправи, де треба буде виконати аналогічне завдання. Такий новий формат подання математичної інформації є дещо новим і незвичним для дитини, але й більш цікавим, адже варіативність у пошуках відповіді завжди викликає інтерес з боку учня.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
У.2
Додавання в нерівностях
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися