Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Завдяки виконанню попереднього завдання дитина вже знає, як саме відбувається множення дробу на ціле число, а тепер, виконуючи цю вправу, учень закріпить ці знання на практиці, доповнюючи вирази, що містять цю дію та описані компоненти. На екрані перед учнем міститься приклад з дією множення цілого числа на дріб – новий для кожного наступного етапу завдання. Відповідь на приклад вже відома – після знаку рівності знаходиться дріб, який є добутком. Невідомим є один з компонентів самого прикладу, тобто один з множників. Дитина має зрозуміти, яким є цей невідомий множник класичним шляхом – розідливши добуток на відомий множник. При цьому важливо памʼятати, що, коли ціле число множиться на дріб, то воно працює тільки з чисельником, а знаменник залишається таким самим. Відтак якщо невідомим множником є самі дріб, то знаменник має бути таким, як і в добутку, а от математичні операції треба виконати між чисельником та цілим числом. Коли учень це зробить і введе у порожні клітинки числа, які вважає правильними, то пройде на наступний етап завдання, де треба буде виконати аналогічні дії з новим прикладом. Ця вправа не стільки тренує вміння множити або ділити, скільки допомагає учню саме зрозуміти саму суть множення цілого числа на дріб. А це важливо для того, щоб в майбутньому краще опрацьовувати інші теми. Невідомим може бути і ціле число. Тоді чисельник добутку треба розділити на чисельник іншого множника, при тому, що знаменники залишаються такими ж.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
О.3
Доповнюємо множення дроба на число
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися