Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Деякі дроби є еквівалентними, тобто тотожними, попри те, що як у чисельнику, так і в знаменнику, містяться різні числа. У ході виконання цього завдання дитина ознайомиться з ними. У цьому учню допоможуть не лише числові компоненти та правила знаходження еквівалентних дробів, а й ілюстрації, які супроводжують завдання. На екрані перед учнем міститься кілька дробів, всі вони різні за числами, що вказані у чисельнику та знаменнику. Над кожним дробом є ілюстрація – коло, яке розділене на сегменти. Кількість цих сегментів співпадає з числом, яке вказане у знаменнику, а ті з них, які позначені іншим кольором, представляють собою чисельник. Дитина, вивчаючи ці кола-ілюстрації, помічає, що попри наявність різної кількості сегментів та різного числа виділених іншим кольором, серед них є ті, які виглядають однаково. Наприклад, коло, поділене на дві частини, з яких одна помаранчева, виглядає так само, як і коло, яке поділене на вісім частин, з яких виділеними іншим кольором є чотири. Відтак, не дивлячись на різні числа у чисельнику та в знаменнику, пропорції у колах по сегментам однакові: як в першому, так і в другому випадку іншим кольором позначені половини кіл. Тож очевидно, що дроби, ілюстраціями до яких є ці кола, є еквівалентними. Учень має виділити їх, аби пройти на наступний етап. Хоча саме малюнки є головним орієнтиром, дитина має поступово розуміти, як повʼязані числа у дробах-еквівалентах.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
М.5
Еквівалентні дроби
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися