Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Знайти пари еквівалентних дробів серед десяткових досить просто, однак важливо памʼятати головні принципи пошуку. Справа в тому, що при зображенні по суті одного й того самого дробу можуть бути відсутніми різні додаткові нулі в залежності від обставин. Наприклад, якщо у чисельнику «80», а у знаменнику «1000», то десятковий варіант цього дробу виглядатиме так: «0,080». Дійсно, останній нуль, який водночас належить числу «80», вказує також і на наявність розряду тисячних у дробі. Проте заради економії символів, а також для кращого розуміння дробів цей самий останній нуль здебільшого просто не пишуть, і дріб приймає такий вигляд: «0,08». Скорочення до першої змістовної цифри є традиційним і не впливає на сенс дробу, на його «розмір», хоча й впливає на назву. При цьому «0,080» та «0,08» є повністю еквівалентними, тобто тотожними за значенням, і всі обчислення виконуються з ними так само – однаково для обох варіантів. Отже у ході виконання цього завдання дитина буде тренувати своє вміння знаходити еквівалентні десяткові дроби такого типу. На екрані перед учнем міститься пара дробів – нова для кожного наступного етапу завдання. Між ними є порожня клітинка, до яких треба перемістити або знак рівності, якщо ці дроби еквівалентні, або закреслений знак рівності, якщо ні. Учень уважно вивчає дроби і вибирає знак, керуючись описаним вище критерієм відбору, після чого проходить на наступний етап до нової пари дробів.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
П.5
Еквівалентні дроби
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися