Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Лічба – це перша дія, що повʼязана з математикою, яку вивчає дитина. Вся ця наука починається саме з лічби – і дуже важливо, аби дитина перед вивченням будь-якої іншої теми навчилась рахувати. Проте коли учень вже володіє всіма математичними діями, тему лічби забувати не варто. Оскільки учень працюватиме з досить великими величинами і виконувати комплексні дії з ними, перед вивченням цих складніших тем треба повторити правила лічби багатоцифрових чисел. На екрані перед учнем міститься числовий ряд. Числа у ньому знаходяться у правильній послідовності, але між ними досить великий «простір», наприклад, вони можуть йти через тисячу бо через десять тисяч. Наприклад, спочатку  «1 000», потім «2 000» замість «1 000» і «1 001». Проте замість деяких чисел у цьому ряду просто порожні ділянки. Учень має зрозуміти, який «крок» роблять цифри при розрахунку у цьому завданні. Після цього дитина просто вводить у порожні клітини потрібні числа, відновлюючи таким чином числовий ряд. Отже, дитина, виконуючи цю вправу, рахує тисячами. Правила такі самі, як і при лічбі звичайного типу (значущі цифри йдуть у тій самій послідовності: трійка йде після двійки і перед четвіркою), але важливо, аби дитина записувала правильну кількість нулів. Для учня у цьому завдання немає нічого складного, тож, виконуючи його, дитина просто проходить тренування перед більш складними завданнями. Мета цього тренування – дати дитині практику, завдяки якій учень натренується працювати з великими числами і не буде забувати чи помилятись при записі великих цифр. Крім того, важливо, щоб дитина не просто вписувала правильну кількість нулів після значущих цифр, а й знала значення кожного розрярду, його назву та місце у цифрі.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
А.13
Лічба тисячами
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися