Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Мішаними числами називаються такі, в яких є як цілий компонент, так і дробовий. Це означає, що і сприймати такі числа слід особливо, і у ході виконання цього завдання дитина зрозуміє, як саме. На екрані перед учнем міститься ілюстрація, на якій зображено мішане число. Ілюстрація виконана в уже знайомому стилі: є кілька кругів, які грають роль умовних одиниць. Вони розділені на сегменти, число сегментів у кожному (але не у всіх) – це знаменник, тоді як кількість сегментів, що має інший колір, є чисельником. Тож дитина аналізує ці кола. Ті, які зафарбовано повністю, представляють дріб, чий знаменник дорівнює чисельнику – тобто такі дроби і є одиницею. Але ті круги, де зафарбовані не всі сегменти, означають звичайний дріб. Завдання, яке ставиться перед учнем, полягає у тому, щоб перекласти малюнки на мову чисел. Кожне повністю зафарбоване коло – це одиниця, відтак два таких кола – це число «2», а три таких кола – трійка. Отже, у порожню клітинку, яка означає цілі числа, треба вписати саме таке число. Потім треба звернути увагу на не до кінця зафарбоване коло. Учень рахує кількість сегментів у ньому – це знаменник. потім – числівник, який є кількістю зафарбованих сегментів. Вписавши відповідні числа у порожні клітинки у дробовій частині мішаного числа, дитина перейде на наступний етап. Там будуть нові кола, деякі – зафарбовані повністю, інші – ні. Принцип виконання залишається таким самим, але треба памʼятати, що зафарбоване повністю коло – завжди одиниця, скільки б сегментів у ньому не було.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
М.15
Мішані числа
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися