Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Послідовності можуть бути досить різними, відрізняючись принципом побудування. Зокрема існують обернені послідовності, які є похідними від звичайних і формуються за рахунок змінення порядку елементів первинної послідовності предметного ряду. У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься працювати саме з оберненою послідовністю. На екрані перед учнем міститься зображення послідовності, яка складається з почергового розміщення кількох видів елементів. Їхня кількість неоднакова, що дозволяє утворити обернену послідовність із дзеркальним співвідношенням елементів. Місце для цього знаходиться під першою і представляє з себе ряд порожніх клітин. Маючи у своєму розпорядженні всі елементи першої послідовності, дитина має розмістити у клітини знизу ці ж елементи таким чином, щоб утворити послідовність обернену, тобто дзеркально відображену. Коли учень це зробить, то пройде на наступний етап завдання, де треба буде виконати аналогічні дії, проте з іншим рядом обʼєктів. При утворенні оберненої послідовності варто памʼятати про наступне. Кінець послідовності зверху є початком для нижньої. А розміщення елементів по центру предметного ряду має відображати, а не повторювати одне одного в обох послідовностях. Завдяки цьому завданню учень краще опановує тему послідовностей, покращує концентрацію, увагу та вміння працювати з окремими обʼєктами у ряді.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
И.2
Обернена послідовність
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися