Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Коли дитина вже познайомилась з такими поняттями як мішане число та неправильний дріб, настає час на практиці закріпити вміння працювати з ними. Це досягається за допомогою спеціальних вправ, де треба один вид дробу перетворювати в інші. Цьому й присвячено дане завдання. Взагалі саме робота з цими категоріями дробів робить дану тему такою різноманітною: дроби звичайного типу є частиною цілого, але для роботи зі звичайними числами треба вміти поєднувати їх, знати, як числа взаємодіють з дробами тощо. На екрані перед дитиною міститься мішане число – нове для кожного наступного етапу завдання. Його треба перетворити на неправильний дріб. Те, як саме це робить, вказано на екрані: спочатку йде мішане число, потім, після знаку рівності, описується, що саме треба зробити, аби перетворити числовий компонент на частину дробу, а після ще одного знаку рівності – кінцевий результат. Учень має самотужки зробити всі обчислення ,вказані у другій дії, аби визначити, як саме виглядає неправильний дріб від того чи іншого мішаного числа. Власне, правило одне: треба компонент одиниць помножити на знаменник і додати результат цієї дії до чисельника. Знаменник залишається таким самим, тоді як чисельник значно змінюється і перевищує знаменник. Це завдання – не просто опис сухого математичного правила. Описані дії ґрунтуються на самій природі мішаних чисел. Кожна одиниця має бути розділена на кількість частин, як у знаменнику – тому ці числа треба перемножити, і тільки після цього – додати до чисельника.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
М.18
Перетворення дробів
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися