Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Коли потрібно порівняти дроби, учень стикається з певними труднощами, адже, виконуючи дану дію, слід звертати увагу як на чисельник, так і на знаменник. Крім того, у випадку зі знаменником сприйняття понять «більше» та «менше» змінюється від класичного. Тобто чим більше знаменник, тим менші частини, на які поділили одиницю. Відтак для правильного порівняння дробів дитині, особливо на перших порах виконання даної дії, можуть особливо знадобитися різні методи графічного втілення та ілюстрації дробів. У ході виконання цього завдання учень порівнюватиме дроби, орієнтуючись за малюнком. На екрані перед учнем міститься пара дробів, між якими є порожня клітинка. До неї треба перемістити відповідні математичні знаки: «більше», «менше» або «дорівнює». Оцінити дроби з точки зору порівняння допоможуть малюнки. Над кожним дробом міститься коло, яке поділене на сегменти за числом, що є у знаменнику. Деякі з них зафарбовано іншим кольором. Кількість цих сегментів відповідає числу у чисельнику. Тож дитина, памʼятаючи, що дріб – це частина цілого, бачить, в якому з кіл зафарбовані сегменти займають більшу площу. Звертати увагу треба не стільки на число цих сегментів, скільки саме на порівняння загального розміру зафарбованої частини в обох колах. Коли учень відповідно до малюнка робить вибір та переносить у порожню клітинку потрібний знак, то проходить на наступний етап завдання. Там треба буде виконати аналогічні дії з новими дробами, котрі супроводжуватимуться іншими ілюстраціями.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
М.11
Порівняння дробів за малюнками
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися