Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

При виконанні вправ, що містять дроби, дитина поки що не буде стикатись з важкими випадками обчислень – всі знаменники та чисельники є, здебільшого, невеликими числами, тож знайти результат множення досить просто. Інша справа, що розібратись в самій механіці виконання множення, у взаємозвʼязку між різними компонентами прикладу та звикнути працювати з дробами буває нелегко. Ця вправа є однією з тих, що робить наголос саме на кращій орієнтованості дитини у дробах. На екрані перед учнем міститься кілька математичних прикладів, що містять дію множення, де обидва множники є дробами. Добутки є в наявності, тож розвʼязувати нічого не доведеться. Проте треба виконати іншу операцію, а саме – сортувати добутки. Як саме – вказано у завданні. Наприклад, розмістити результати обчислень у порядку зростання або спадання. Отже дитина, щоб правильно виконати всі обчислення, має уважно вивчити кожен приклад. При цьому учень бачить, як саме множаться компоненти дробів, аби в результаті вийшло те чи інше число, дитина бачить, що окремо множиться пара чисельників, окремо – пара знаменників. Далі дитина переміщує дроби згідно із вказаним у завданні критерієм. Коли учень це зробить, то пройде на наступний етап вправи, де треба буде виконати подібні дії з іншими прикладами. Для того, щоб учню було цікавіше займатись сортуванням, кожен етап завдання супроводжується візуальними образами – ілюстраціями, які не мають звʼязку з математикою, проте можуть зацікавити дитину та привернути її увагу.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
О.9
Послідовність добутків дробів
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися