Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

У завданнях, що присвячені різним темам, учень може знайти розділи, які так чи інакше торкаються теми шифрування та кодування. Таке різноманіття вправ є не випадковим: працюючи з умовними символами, які набувають певного значення тільки у контексті однієї окремої вправи, учень не лише тренує памʼять та концентрацію, а покращує навички роботи з інформацією, адже йому кожного разу треба тримати в памʼяті значення кожного такого позначення. У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься працювати з кодом у предметній послідовності. На екрані перед учнем на кожному етапі завдання містить зображення нового предметного ряду. Обʼєкти, які там використовуються, можуть бути абсолютно різними, але в межах одного етапу це зазвичай предмети певного типу, які між собою відрізняються зовнішньо. Наприклад, різні автомобілі. У формулюванні завдання, яке знаходиться над предметним рядом, дитина знайде сам код: послідовність цифр. Під рядом елементів є розшифрування: котрий з малюнків якій цифрі належить. Коли дитина продовжить його та заповнить всі клітинки, то пройде на наступний етап завдання, де код, як і предмети, що символічно передаватимуть ці обʼєкти, буде вже іншим.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
И.3
Послідовність за кодом
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися