Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Виконуючи попереднє завдання, дитина вже потроху вчилась орієнтуватись у дробах, проте дійсно відточити це вміння вдасться тільки тоді, коли учень стикатиметься з досить великими математичними одиницями цього виду. У ході виконання даного завдання учень відшліфує вміння орієнтуватись у розрядах десяткових дробів, адже воно зосереджено саме на цьому, а крім того учень стикатиметься з дробом з багатьма цифрами після коми, а не однією-двома, як було досі. На екрані перед дитиною міститься десятковий дріб – новий для кожного наступного етапу завдання. Над ним є формулювання завдання, у якому називається одна з цифр, що учень може бачити у дробі. Дитина шукає, де саме знаходиться ця цифра, після чого необхідно з-поміж кількох варіантів, що містяться на екрані під дробом, визначити той варіант з назвою розряду, на місці якого ця цифра і є. Наприклад, відразу після коми знаходиться розряд  десятих, наступний – сотих, далі буде тисячних і так далі. Розподілення розрядів після коми є інвертованим, тобто зворотнім до звичайного, але сам порядок назв такий самий. Важливо, щоб учень розумів суть кожної назви. Наприклад, якщо йде мова про дріб «0,8», то називається він «нуль цілих та вісім десятих», а це означає, що одиницю розділили на десять частин, з яких взяли вісім. Отже назва розряду вказує на загальну кількість частин, тобто на знаменник, а цифра – на чисельник. На наступний етап до нового дробу дитина проходить після того, як вибере, як називається розряд, на місці якого знаходиться вказана у завданні цифра.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
П.4
Цифра в дробі за розрядом
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися