Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Учень вже досить докладно ознайомився з еквівалентними дробами, використав різні способи візуального оформлення цих обʼєктів для вивчення. Ця вправа робить наступний крок у вивченні даної теми: дитина буде не просто вибирати еквівалентні дроби у пару, а самостійно відновлювати їх. На екрані перед учнем міститься пара дробів. Вони еквівалентні, тобто тотожні за пропорціями, які є між чисельниками та знаменниками. Проте в одній з дробів є порожня клітинка, тож він є неповним. Завдання, яке ставиться перед дитиною, полягає у тому, щоб вписати у цю клітинку правильне число – тобто таке, яке зробить ці дроби еквівалентними, як і було задумано. Орієнтирами виступають вже знайомі учню кругові діаграми – кола, поділені на сегменти, кількість яких співпадає зі знаменником, тоді як виділеними іншим кольором є сегменти, що співпадають з чисельником. Отже, учень спочатку вивчає їх. Дитина має повʼязати картинки з дробами. Коли дитина працює з неповним дробом, то або вводить число кольорових сегментів у чисельник, або вводить загальну кількість сегментів у знаменник. тож виконати цю вправу дуже легко. Проте потім, коли учень переміщуватиметься між рівнями, він поступово почне все більше уваги звертати не на кола і сегменти, а на еквівалентні дроби. Знаючи, як за пропорціями вони повʼязані між собою, дитина з часом буде просто підбирати число у порожню клітинку за сусіднім дробом, а малюнок використовуватиме, скоріше як допоміжний засіб для перевірки власного варіанту.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
М.7
Відновлення еквівалентних дробів
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися