Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Математика може здатися досить одноманітною дисципліною. Дійсно, здебільшого у школі дитина виконує завдання за допомогою формату звичайних прикладів, де є тільки цифри та спеціальні символи, котрі позначають ті чи інші дії на кшталт додавання чи множення. І тільки іноді діти розвʼязують цікаві сюжетні задачки. Проте насправді існує досить велике різноманіття форматів подання інформації, зокрема – графіки. У ході виконання цього завдання дитина навчиться співзіставляти графіки з математичними рівняннями, які мають вигляд формул, зображених у один рядок. На екрані перед учнем міститься зображення двох подібних графіків. Нижній лівий кут – точка поєднання двох променів: горизонтального та вертикального. Вони йдуть перпендикулярно одне до одного та утворюють площину, на якій і відбувається рух чисел. Вертикаль називається своєю літерою, а горизонталь – своєю. На площині, яку вони сформували, відбувається поступовий рух. Над графіками є завдання, у якому міститься математична формула. Ця формула містить не тільки обидві літери, якими називаються горизонталь та вертикаль, а й принцип взаємодії чисел, котрі цими літерами представляються. Наприклад, формула має такий вигляд «b = a+10». Тоді дитина знаходить той графік, де є лінія, ріст якої має саме цю закономірність. Це означає, що вона має проходити ті значення по горизонтальній вісі, які вказані у формулі. Для цього прикладу це значить різницю між точками лінії, яка дорівнює десятці. Дитина знаходить та виділяє той графік, який відповідає формулі, після чого проходить на наступний етап завдання.

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Є.4
Відповідний графік
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися