Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Площа, як периметр, може служити для того, щоб допомогти людині дізнатись величину сторін фігури. При цьому підхід при відтворенні фігур за площею відрізняється від знаходження сторони фігури за допомогою периметра. Важливо памʼятати, що площа – це добуток двох перемножених між собою перпендикулярних сторін. Щоб знайти невідому сторону, знаючи відому та площу цієї фігури, треба цю саму площу розділити на кількість квадратних одиниць у відомій стороні. Але якщо єдиною відомою величиною у фігурі є, власне, площа, то визначити сторони фігури можна лише в одному випадку – якщо цей квадрат. Власне, цьому й присвячено дану вправу. На екрані перед дитиною міститься робоче поле, яке складається з квадратних одиниць – маленьких квадратиків. У завданні, яке подається зверху над цим зображенням, вказано, яку площу має фігура, котру треба відтворити. Дитина, розуміючи, що ця цифра є добутком двох однакових чисел, має згадати таблицю множення і те, яке число при множенні саме на себе дає даний добуток. Коли учень це робить, то відтворює дану фігуру, натискаючи на квадратики так, щоб утворився більший квадрат, сторони якого мають довжину, рівну цьому числу. Наприклад, якщо площа фігури – це число «25», значить ,сторона квадрату міститься «5» квадратних одиниць, адже саме дві перемножені пʼятірки дають у добутку «25». Коли дитина утворює дану геометричну фігуру, то проходить на наступний етап, де у завданні будуть нові умови.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Л.7
Відтворюємо фігуру за площею
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися