Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Робота з лінійкою є досить істотною частиною вивчення багатьох математичних тем, тож учню слід добре натренуватись ефективно працювати з цим інструментом для вимірювання. У ході виконання цього завдання дитина буде відтворювати відрізок, довжина якого вказана у завданні. На екрані перед учнем міститься зображення лінійки. Над нею міститься горизонтальна напівпрозора червона смуга. Учень, торкаючись до неї (курсором або пальцем – в залежності від того, яким пристроєм користується дитина при виконанні цього завдання), насичує її кольором – від нуля і до точки дотику. Таким чином дитина позначає відрізок на лінійці певної довжини. У завданні, формулювання якого знаходиться над цим зображенням, і вказано, якої довжини має бути цей відрізок. На кожному етапі лінійка та ця смужка залишаються такими ж, як і на попередньому, але у завданні потрібна довжина завжди інша. Її учень і має відтворити. Ця вправа робить кілька важливих акцентів. Перший – вимірюючи довжину за допомогою лінійки починати треба не від одиниці, а від нуля. Другий – вимірювати довжину можна досить точно, навіть по міліметрах. Наприклад, якщо у завданні вказано, що треба відзначити відрізок, довжиною у «2 сантиметри та 4 міліметри», то дитина на шкалі сантиметрів шукає двійку, після чого відраховує від неї потрібну кількість найменших позначок, тобто міліметрів. Завдяки цій вправі вміння дитини працювати з лінійкою остаточно закріпиться.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ї.6
Відтворюємо відрізок потрібної довжини
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися