Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Вже знаючи, як одиниці виміру часу взаємодіють між собою, можна переходити на наступний рівень роботи з ними, а саме – до роботи з годинником, зокрема з аналоговим його видом, що показує час за допомогою стрілок. Цьому й присвячено дану вправу. На екрані перед учнем міститься зображення такого годинника, який показує певний час. Годину показує коротша чорна стрілка, а хвилини – довша. Дитина, вже маючи досвід роботи з такими годинниками та вміючи з їхньою допомогою визначати час, має серед кількох інших подібних аналогових годинників, що знаходитимуться внизу під головним малюнком, вибрати той, час на якому змінено саме таким чином, як було вказано у завданні. Наприклад, у завданні вказано, що час на головному годиннику перевели на чверть години раніше. Відтак дитина спочатку має згадати, що чверть години – це 15 хвилин. Потім має згадати, в яку сторону рухається стрілка при переведенні назад. Після цього дитина вибирає серед годинників знизу той, положення стрілок якого відповідає умовам завдання. Коли учень це зробить, то пройде на наступний етап вправи, де треба буде виконати аналогічні дії з іншим годинником та кількома іншими варіантами. На наступному рівні завдання може істотно змінитись. По-перше, треба буде шукати вже годинник, на якому час перевели вперед, а також буде інша вказівка на те, наскільки саме хвилин чи годин це зробили. Таким чином у цьому завданні дитина повторить всі свої знання, присвячені роботі з аналоговим годинником, та нагадає собі, як саме читати його дані та як переводити.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Й.4
Яка година була?
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися