Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Дитина може подумати, що дроби досить рідко використовуються у виконанні буденних дій в житті. Проте таке враження помилкове. Існує немало життєвих ситуацій, у вирішенні яких саме дроби можуть допомогти найкраще. Справа в тому, що дріб – це частина цілого, тобто певна кількість предметів чи обʼєктів роботи приймається за умовну одиницю й ділиться на число частин, рівних за обʼємом чи розміром. Деякі з них беруться, тобто виділяються. Число загальних частин – знаменник, а ті, які виділяються, є чисельником. Учень зможе переконатись у цьому виконуючи це завдання, адже воно містить задачі з дробами. Кожна задача – це окремий маленький сюжет або ситуація, для опису якої необхідні дроби. Наприклад, згідно з сюжетом задачі треба визначити, яка частина години є одною третиною. Знаючи, що в годині «60» хвилин, учень сприймає годину як умовну одиницю, ділить її на три частини. Це значить, що у кожній по «20» хвилин. Відтак саме вона, ця кількість хвилин, і є одна третя від години. Завдання, яке ставиться перед дитиною, полягає у тому, щоб розшифрувати дріб, зрозуміти, як він відноситься до того чи іншого обʼєкта роботи. Наприклад, якщо вказано, що треба визначити від метра дріб, де одиниця у чисельнику, а двійка у знаменнику, то це значить, що метр треба розділити на дві частини і взяти одну з них – а це «50» сантиметрів, бо в метрі їх «100». Побідні задачки будуть на всіх рівнях – по одній на етап завдання. Коли дитина вписуватиме у порожню клітинку під задачкою відповідь, вона й буде переміщуватись між етапами завдання. А додаткові ілюстрації, які можуть бути й не повʼязані з описуваними сюжетами, роблять задачу більш цікавою.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
М.14
Задачі на частину від числа
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися