Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Тема множення цілих чисел на дроби не була б повністю розгорнутою без задачок, для вирішення яких потрібно було б виконати саме цю дію. Власне, дана вправа і представляє собою набір задачок, які мають на меті закріпити вміння дитини множити цілі числа та дроби. На екрані перед учнем на кожному етапі вправи міститься новий текст такої задачки. Згідно з її сюжетом дитині потрібно помножити ціле число на дріб. Особливість цього завдання в тому, що сам дріб не називається у вправі прямо. Натомість там йдеться про певну частину цілого. Наприклад, про те, що за годину черепаха долає певну кількість кілометрів, тож треба дізнатись, скільки вона пройде за добу. Якщо швидкість «три чверті кілометра», значить дитина має сама зрозуміти, як виглядатиме цей дріб. У знаменнику має бути четвірка, а у чисельнику – трійка. Цей дріб і треба помножити на «24». Під текстом задачки є не просто варіанти відповіді. Натомість там можна побачити варіанти прикладів, які мають бути утворені на основі умов задачки. Кожен приклад розвʼязано. Учень вивчає варіанти, перевіряє їх та знаходить той єдиний, який підходить для умов вправи. Коли дитина це робить, то проходить на наступний етап до нової подібної задачки. Важливий нюанс, про який дитина дізнається за допомогою цієї вправи, полягає у тому, що чисельник і знаменник – це те саме, що ділене та дільник, тож, якщо в результаті виходить неправильний дріб, де чисельник більший ніж знаменник, і їх можна розділити, то це й треба робити, аби дізнатись остаточну відповідь.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
О.6
Задачі на множення дробів
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися