Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Задача – це традиційний формат подання математичної інформації для виконання тієї чи іншої дії з метою закріплення повʼязаних з нею навичок та вмінь. Задачі використовуються у викладанні математики ледве не так часто, як приклади, і серед дітей вони значно популярніші, оскільки кожна задача – окремий маленький сюжет. Він розповідає історію, в якій фігурують не лише цифри, а й персонажі, відбуваються певні події, стається щось цікаве. Проте також у задачці є й питання, яке повʼязане з тими числами, які в ній згадані. Проаналізувавши текст і зрозумівши питання, дитина, виконуючи це завдання, зрозуміє також, що знайти відповідь можна тільки за допомогою множення. На кожному етапі вправи буде по одній такій задачці. Учень має уважно прочитати умову. Під текстом є математичний приклад, який, по суті, є перекладом задачки зі словесного варіанту на цифровий. Приклад – звичайний вираз з дією множення. Важливо, що один множник вже є в наявності. Учню залишається тільки підставити інше число на місце другого множника, вписавши його у порожню клітинку. Таким чином дитина демонструє своє розуміння того звʼязку, який є між умовами вправи та цифровим компонентом. Після цього залишається тільки дізнатись результат дії множення. Коли дитина виконує всі розрахунки та вписує добуток у порожню область після знаку рівності, то проходить на наступний етап до нової задачки. Важливо, що в прикладах завжди один множник буде одноцифровим числом, а інший – багатоцифровим, тож дитина тренуватиметься ще й виконувати множення на сотні, а не тільки перекладати один варіант подання числової інформації на інший.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Г.15
Задачі на множення
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися