Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Площа як тема для вивчення геометричних фігур може також бути використана для того, щоб повторити тему множення. Справа в тому, що площа дізнається шляхом множення двох перпендикулярних сторін у прямокутниках. Відтак, якщо відомими є дві ці сторони, а треба дізнатись площу, то дитина виконує множення, а якщо відомою є площа, а одна із сторін ні, то площа стає діленим, а довжина відомої сторони – дільником для знаходження невідомої сторони. У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься виконувати математичні завдання, де фігуруватиме площа. На екрані перед дитиною міститься зображення прямокутника, сторони якого відомі. Завдання дитини полягає у тому, щоб перекласти ці величини у форму прикладу, який знаходиться під зображенням, і обчислити площу, перемноживши два числа. Ці числа можуть бути й багатоцифровими, тож учню доведеться докласти зусилля, щоб дізнатись правильну відповідь. Коли дитина це зробить, то пройде на наступний етап завдання. Важливо, що й фігури зображуються коректно. Якщо у перпендикулярних сторін різна довжина, то це завжди прямокутник, а якщо однакова – то це квадрат. За допомогою цієї вправи учень вчиться сприймати площу як одну з властивостей фігури навіть тоді, коли для її зображення вже не використовуються квадратні одиниці, тобто маленькі квадратики, з якими учень працював у ході виконання попередніх завдань. Натомість площу учень може дізнатись і за допомогою величини сторін.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Л.8
Задачі на площу
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися