Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Для закріплення будь-якої теми, яка повʼязана з математикою, найчастіше використовуються завдання, що мають формат задачок. Вони, ці задачки, мають певний сюжет, що описує ситуацію, для вирішення якої необхідні знання дробів та вміння з ними працювати. Особливість цих задачок, з якими зіштовхнеться дитина у ході виконання даної вправи, у тому, що вони описують досить реалістичні умови. Читаючи сюжет задачки, учень зрозуміє, що вона дійсно досить правдоподібно описує цілком життєві обставини використання дробів числа. На кожному етапі завдання дитина працюватиме з новою такою задачкою, на екрані перед учнем міститься текст з умовами. Важлива особливість задачки в тому, що дитина сама має визначити, в яких відносинах числа, вказані у тексті. Тобто прикладу, де все розписано, не буде. Натомість учень має сам здогадатись, як використати дріб для знаходження відповіді на питання. Проте здебільшого схема одна й та сама: є певне число, і його частину треба знайти за дробом. Наприклад, три чверті від «36». Для того, щоб зробити це, треба розділити те число, яке вказано у знаменнику, а потім те число, що вийде – помножити на чисельник. Учень вже знає, навіщо це робити: адже знаменник представляє собою кількість частин числа, що сприймається як щось ціле, а чисельник – це та кількість цих частин, яка задіюється у питанні до завдання.  Коли учень з-поміж кількох варіантів відповіді під задачкою вибирає ту, яку вважає правильною, то проходить на наступний етап вправи.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
М.4
Задачі з дробами
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися