Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

На даному етапі математичні вправи, які повʼязані з напрацюванням навичок роботи з десятковими дробами, спрямовані на одну важливу мету – навчити дитину більшість дій виконувати подумки, тримаючи в памʼяті відносно великий обсяг інформації. Ця вправа робить наступний крок у цьому, адже у ході її виконання дитина має розвʼязувати задачі, згідно з умовами яких треба виконати не одну, а кілька математичних дій з десятковими дробами. На екрані перед учнем міститься текст з умовами цієї задачі – нової для кожного наступного етапу завдання. Учень читає текст, розуміє, яку саме дію треба виконати, щоб дізнатись відповідь на питання, що ставиться в умові. Після цього учень має подумки створити приклад та виконати всі потрібні дії між десятковими дробами. Коли дитина це зробить, то залишається тільки вибрати відповідь на питання задачки з-поміж кількох варіантів, що знаходяться під її умовами. Таким чином все ж одна підказка для учня залишається – число-результат дитина не мусить вводити сама, варіанти вже є. Але тільки один з них є правильним, тож учню доведеться бути особливо уважним під час розв'язання. Навіть не дивлячись на те, що дробів в тексті буде кілька, дія лише одна – учню не доведеться спочатку додавати десяткові дроби, щоб потім від суми відняти іншу. Крім того, вирішувати задачки просто цікаво завдяки сюжетному компоненту і тому, що кожен текст супроводжується і додатковими ілюстраціями, які мають посилити зацікавленість учня у знаходженні відповіді.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Р.6
Задачі з дробами на багато дій
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися