Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Для успішної роботи з дробами принципове значення є саме у розумінні взаємозвʼязку чисел, які грають роль чисельника та знаменника. Дитина вже має певний досвід роботи з дробами, проте для того, щоб остаточно закріпити розуміння цієї теми, у ході виконання даного завдання дитина записуватиме чисельник або знаменник (в залежності від етапу елемент, який треба вписати, змінюється) у дріб, де інший елемент є відомими. На екрані перед дитиною на кожному етапі міститься ілюстрація дробу. Дитина вже бачила дещо подібне раніше: є фігура, яка сприймається як одиниця. Загальна кількість частин, на яку її поділили – це знаменник. Деякі сегменти або частинки зафарбовані іншим кольором. Це – чисельник. Учень має порівняти малюнок з каркасом дробу, що знаходиться під ним. Ілюстрація виражає цей дріб. Дитина порівнює кількість сегментів з числами і переконується у тому, як саме малюнок зображує дріб. Залишається тільки ввести те число, якого бракує. Для цього дитина має порахувати кількість сегментів певного виду: загального для знаменника і зафарбованого – для чисельника. Після того, як дитина введе число у порожню клітинку і, таким чином, доповнить дріб, то пройде на наступний етап завдання, де треба буде виконати аналогічні дії. Ця вправа є досить простою за механікою виконання, проте її мета не в тому, щоб перевірити дитину, а в тому, щоб дати їй змогу краще зрозуміти звʼязок між чисельником та знаменником і навчитись визначати їх за ілюстрацією майже автоматично.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
М.13
Запис чисельника або знаменника дробу
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися