Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Числовий промінь – не просто додатковий образ, який допомагає привернути увагу дитини до виконання тієї чи іншої математичної вправи. Перш за все, числовий промінь – це підказка, адже з його допомогою можна досить легко зорієнтуватись у тому, як взаємодіють різні числа. Це стосується як цілих чисел, так і дробів, яким присвячено дану вправу. На екрані перед дитиною міститься зображення числової прямої. Учень вивчає крайні її точки. Далеко не завжди йде мова про відрізок від нуля і до одиниці. Іноді треба розглянути частину від нуля і до «0,1». В такому випадку цей простір ділить на частинки, які називаються вже меншими дробовими одиницями. Відтак дитина має перед собою ідеальну ілюстрацію того, що «0,01» буквально на порядок менше, ніж «0,1». Це легко пояснити: одна десята – це одна з десяти частин, на які розділили одиницю, але і її саму теж можна розділити на десять частин, які будуть в розряді сотенних по відношенню до одиниці. Виконуючи це завдання, учень навчиться краще орієнтуватись з такими величинами. На числовій прямій один з щаблів позначено умовною літерою. Завдання, яке ставиться перед учнем, полягає у тому, щоб визначити, який саме дріб має бути на цьому місці. Для цього дитина має не тільки зрозуміти, які розряди мають бути між крайніми точками на малюнку, а й те, який по порядку це щабель. Наприклад, якщо крайніми точками є «0» та «0,01», значить другий щабель від початку буде «0,002». Зрозуміти це не складно, головне – не заплутатись з нулями.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
П.7
Запис дроба за числовим променем
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися