Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Найпростіше порівнювати дроби, знаменники яких однакові. Це означає, що умовну одиницю розділили на однакову кількість частин, і залишається вже порівнювати тільки те, скільки з кожного дробу цих частин «забрали», тобто залишається порівнювати тільки чисельники. Якщо ж знаменники різні, то можна спробувати перевести їх до однакового значення. Наприклад, якщо серед кількох дробів, більшість знаменників в яких представлені числом «21» є один, де знаменник – це число «7», то, щоб правильно порівняти їх, треба помножити дріб з сімкою на три – як чисельник, так і знаменник. у ході виконання цього завдання дитина буде знаходити менший або більший дріб – в залежності від того, що саме вказано у завданні. Учень бачить перед собою на екрані ряд дробів. Серед них і треба знайти найбільший чи найменший, порівнявши чисельники, якщо знаменники однакові або після того, як знаменники вдасться привести до однакового значення. Коли учень виділяє потрібний дріб, то проходить на наступний етап завдання, де треба буде виконати аналогічні дії. Треба памʼятати, що всі дії, які виконуються над знаменником, виконуються також і над чисельником. Тобто якщо знаменник, аби приблизити його до інших дробів у ряду, треба помножити або розділити на, скажімо, трійку, то це ж треба зробити і з чисельником. Завдяки цьому завданню дитина краще розуміє, що більший дріб – це той, який ближчий до умовної одиниці, тобто коли чисельник наближається  до знаменника, а менший дріб – протилежний до нього.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
М.12
Знаходження меншого-більшого дробу
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися