Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Робота з рештою є важливим елементом процесу обчислення грошової суми. Справа в тому, що ціна на той чи інший товар здебільшого подається разом з копійками, а також у гривнях, сума яких рідко буває рівною. У покупця ж у наявності вкрай рідко буває рівно ця ж сума грошей, здебільшого він дає більшу купюру та разом з товаром отримує решту. Визначити решту досить просто: треба від наявної суми грошей відняти ціну на покупку. У знаходженні решти й тренуватиметься дитина у ході виконання цього завдання. На екрані перед учнем міститься зображення математичної задачки – нової для кожного наступного етапу вправи. Але завжди за умовами цієї задачки треба дізнатись решту. Учень має перед собою дві суми: наявні гроші у гривнях та копійках та ціну також у гривнях і копійках. Залишається тільки подумки виконати дію віднімання. Памʼятаючи, що в одній гривні сто копійок, вся операція перетворюється на звичайне віднімання багатоцифрових чисел, де копійки виступають цифрами у розряді одиниць та десятків. Коли дитина знаходить відповідь, залишається тільки ввести її у відповідні клітини під умовами задачки: окремо у клітинку, що відповідає за гривні, та окремо – за копійки. Після цього учень проходить на наступний етап, де працюватиме з подібним текстом, але як вартість того чи іншого товару, так і наявні у персонажа-покупця гроші будуть вже в іншій кількості. 

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
І.5
Знаходимо решту
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися