Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Наукова теорія ймовірності є матеріалом для дослідження математики значно більш старших класів, але саме поняття про неї дитина має зрозуміти як можна скоріше, бо вона стикається з імовірностями кожного дня у повсякденному житті. Отже, на екрані на одному з етапів завдання зображена карусель, кабінки якої пофарбовано у різний колір. Кількість цих кабінок не рівна: кількість одних превалює над іншими. При тому, що карусель постійно крутиться, ймовірність, що при зупинці знизу залишиться кабінка, колір якої більш розповсюджений, —  більша. Дитина має уловити цю логіку та самостійно відповісти на питання стосовно імовірності тої чи іншої події, що повʼязана із зображеннями на екрані. Коли дитина дає відповідь на питання про вірогідність, зображення змінюється: зʼявляються нові малюнки, які теж відрізняються один від одного за певним критерієм, а їхня пропорція нерівна. Але й на наступному етапі вправи, керуючись кількістю предметів, дитина має зрозуміти, вірогідність чого з описуваних у завданні процесів більша.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Й.1
Більш менш ймовірно
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися