Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

На екрані дитина бачить кілька груп малюнків. Та група ,що знаходиться зверху, є орієнтиром по кількості елементів. Кількість обʼєктів у інших групах треба порівнювати саме з нею, з верхньою. У ході виконання завдання учень перераховує кількість предметів у кожній з цих груп, порівнює та аналізує їхню кількість. На кожному етапі завдання може відрізнятися від попереднього. Якщо на минулому треба було знайти, у якій з нижніх груп предметів менше, ніж у верхній, то на наступному етапі вже треба знайти групу, кількість предметів у якій співпадає з числом обʼєктів у верхній, або й перевищує його. Робити свій вибір дитина має компʼютерною мишкою. Після того, як вона вибере той чи інший варіант, зміниться не тільки завдання, а й малюнки, тож на кожному етапі треба заново перераховувати всі обʼєкти на екрані. Учень продовжує завдання незалежно від вірності відповіді, що дає, але у випадку помилки на екрані зʼявиться правильний варіант. Це завдання закріплює знання правил лічби та вміння аналізувати та робити висновки щодо зображеного.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
І.2
Більше чи менше?
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися